Kapcsolat

A rendezvényhez való csatlakozással kapcsolatosan kérjük keressék Groó-Nagy Patricia és Varga Adrienn kollégáinkat, a patricia.groo@bayzoltan.hu, illetve az adrienn.varga@bayzoltan.hu e-mail címeken. 

 

Koordinátor:

REGIONÁLIS INFORMÁCIÓS ÉS FEJLESZTŐ TUDÁSKÖZPONT (www.rcisd.eu)

Szakmai vezető: Dr. Kardon Béla tudományos igazgató,
e-mail: kutatokejszakaja@rcisd.eu

Sajtóreferens: Grosschmid Péter, e-mail: peter.grosschmid@rcisd.eu

Szervező: Dávid Margit, e-mail: margit.david@rcisd.eu

          

Figyelemfelkeltő kampány:

BAY ZOLTÁN ALKALMAZOTT KUTATÁSI KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT. (www.bayzoltan.hu)

Szakmai vezető: Kurucz Katalin osztályvezető, e-mail: katalin.kurucz@bayzoltan.hu

Szervező: Groó-Nagy Patricia, e-mail: patricia.groo@bayzoltan.hu

Honlap adminisztrációval kapcsolatos feladatok: Varga Adrienn, e-mail: adrienn.varga@bayzoltan.hu

Informatikai háttér: Csiki Szabolcs Lóránd, e-mail: szabolcs.csiki@bayzoltan.hu
          

Társadalmi hatásvizsgálat:

HÉTFA KUTATÓINTÉZET (www.hetfa.hu)

Szakmai vezető: Dr. Megyesi Boldizsár, e-mail: megyesiboldizsar@hetfa.hu 

 

 

PROGRAMOK HELYSZÍNEINEK KONTAKTJAI: 

"Rés" Szociális és Kulturális Alapítvány Női Éjjeli Menedékhelye           

Lengyel Lea       

lengyel.lea@gmail.com, noiszallo@resalapitvany.hu

 

Állambiztonsági Szolgálatok Történeti levéltára             

Molnár Anita

mancsa70@gmail.com

 

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

Marsi Zoltán

zoltan.marsi@gmail.com

 

BAY ZOLTÁN NONPROFIT KFT – Budapest

Kamarás Ágnes

agnes.kamaras@bayzoltan.hu

 

BAY ZOLTÁN NONPROFIT KFT. - Miskolc             

Kiss Anett, Kőszegi Timea           

anett.kiss@bayzoltan.hu;  timea.koszegi@bayzoltan.hu

 

BAY ZOLTÁN NONPROFIT KFT. - Szeged              

Török Rozália

rozalia.torok@bayzoltan.hu

 

Bio Talentum Kft.

Hajdú Edina

edina.hajdu@biotalentum.hu

 

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktató Kórház

Dr. Fodor Bertalan

bertalan.fodor@gmail.com

 

Budapest Főváros Levéltára

Dékány Dorottya

dekanyd@bparchiv.hu; dorottya.dkny@gmail.com

 

Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium           

Hámor Endre

hamor.endre@fasori.hu

 

Budapesti Corvinus Egyetem/Gazdaságtudományi Kar

Kiss Gabriella, PhD

gabriella.kiss@uni-corvinus.hu, gabriella.kiss.mail@gmail.com

 

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Friedmann Natália, Molnár Anita

nfriedmann@omikk.bme.hu; amolnar@omikk.bme.hu

 

CREATOR Nyitott Műhely

Mészáros Zsolt

m.zsolt@creatorbudapest.hu

 

Csodák Palotája

Mátrai Anikó

Matrai.Aniko@csopa.hu

 

Debreceni Egyetem (Debrecen, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza)

Mándy Zsuzsa

mandy.zsuzsanna@unideb.hu

 

Doktoranduszok Országos Szövetsége - Hittudományi Osztály

Kiss Gábor

gabeszkaaa@gmail.com; dosz.teologia@gmail.com

 

Dr. Szabó Gyula Bemutató Csillagvizsgáló

Leitner Zsolt

universe@hdsnet.hu

 

Dunaújvárosi Egyetem

Dr. habil Palotás Béla PhD.

PALOTASB@uniduna.hu

 

Edutus Főiskola

Füleki Judit

fuleki.judit@edutus.hu

 

Elektronikai Kutatóközpont Kft.

Ladányi Attila

ladanyiattila@gmail.com

 

Eötvös József Gimnázium (Tata)             

Magyar Csabáné

magyarcsabane05@gmail.com

 

Eötvös Lóránd Tudományegyetem

Nyárádi Anna

anna.nyaradi@rk.elte.hu

 

ERICSSON Magyarország Kft.

Sákovics Lídia

lidia.sakovics@ericsson.com

 

ESSRG Kft.

Kelemen Eszter

kelemen.eszter@essrg.hu

 

Eszterházy Károly Egyetem

Leskó Gabriella

lesko.gabriella@uni-eszterhazy.hu

 

Fábián Tamás Ért-Ék Alapítvány és a Magyar Földtani Védegylet Egyesület

DR. Páll Dávid Gergely

pall.david.gergely@gmail.com

 

Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete

Takács Eszter

eszter.takacs@iask.hu

 

Fiatalok Természetismereti Klubja

Bartha Zsuzsanna

zsuzsi.bartha@gmail.com

 

Flextronics Kft.

Horvath Annabella

annabella.horvath@flex.com

 

FM Kaszk Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola

Mezei Boglárka

mezeibog@gmail.com

 

Futura Interaktív Természettudományi Élményközpont

Horváthné Pákozdi Emese

pakozdi@futuramoson.hu

 

Gábor Dénes Főiskola

Kaczur Sándor

kaczur@gdf.hu

 

Grundfos Magyarország Gyártó Kft.

Bódi Klaudia; Fricz-Szabados Mónika

kbodi@grundfos.com; mszabados@grundfos.com

 

Herman Ottó Gimnázium - Természettudományi Labor

Tepliczky István

hermanlabor@gmail.com, tepist@gmail.com

 

Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Becskei Márk

mark.becskei@hkik.hu

 

Horváth Mihály Gimnázium

Tóth Tamás

tamastoth@freemail.hu

 

IQ Kecskemét Ipari Kutató Kft.

Hallók-Németh Eszter

Hallok-Nemeth.Eszter@iqkecskemet.hu

 

Játékszerek Anno - Marbles Kft.

Majercsik Krisztina

info@jatekanno.hu

 

Kaposvári Egyetem / Beiskolázási, Karrier- És Diáktanácsadási Csoport

Molik Mária

molik.maria@ke.hu

 

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Kiss Róbert

robekiss@gmail.com

 

Kecskeméti Planetárium

Szűcs László

info@plani.hu; astrov@t-email.hu

 

Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium

Rácz Nóra

moralabor@gmail.com

 

Kitchen Budapest

Német Szilvia

szilvi.nemet@kitchenbudapest.hu

 

Klébelsberg Kultúrkúria

Megyesi Bence, Dávid Margit

megyesi.bence.g@gmail.com; margit.david@rcisd.eu

 

Kós Károly Művelődési Ház És Könyvtár

Felföldi Barnabás

felfoldi.barnabas@koskarolymh.hu

 

KRIO Intézet

Németh Krisztina

nemeth.krisztina@krio.hu

 

Kuny Domokos Múzeum, Tata

László János

laszlo-j@freemail.hu; laszlojanos@kunymuzeum.hu

 

Lechner Tudásközpont

Jancsó Ágnes, Juhász Réka

agnes.maria.jancso@lechnerkozpont.hu; reka.juhasz@lechnerkozpont.hu

 

Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

Dóka Erzsébet

dokazsoka62@gmail.com

 

Ligneum Látogatóközpont (NYME)        

Takács Tünde

ligneum@uni-sopron.hu

 

Logiscool           

Szalai-Tuza Tímea           

szalai-tuza.timea@logiscool.com

 

Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum      

Grünvald barbara           

grunvald.barbara.mkvm@gmail.com

 

Magyar Természettudományi Múzeum

Holler Judit

holler@edu.nhmus.hu

 

Marcel Loubens Barlangkutató Egyesület          

Fekete Zsombor elnök, Novák Magdolna            

zsomborpatak@gmail.com, novakmagdolna77@gmail.com

 

Mediso Medical Imaging Systems

Ugroczky Ágnes

Agnes.Ugroczky@mediso.com

 

Miskolci Egyetem          

Szabó Tamás     

polsztam@uni-miskolc.hu

 

MMA Művészetelméleti és Módszertani Kutatóintézet

Sándor Emese  

Sandor.Emese@mma-mmki.hu

 

Mobilis Interaktív Kiállítási Központ     

Keszthelyi Bernadett     

keszthelyi.bernadett@mobilis-gyor.hu

 

MTA Szegedi Biológiai Kutatóközpont 

Dr. Deli Mária   

deli.maria@brc.mta.hu

 

MTA SZTAKI      

Pintér Dániel Gergő       

pinter.daniel.gergo@gmail.com

 

MTA Társadalomtudományi Kutatóközpont     

Tamás Veronika              

tamas.veronika@tk.mta.hu

 

Műcsarnok        

Turboly Anikó,  Bán Ildikó           

tuboly.aniko@mucsarnok.hu, ban.ildiko@mucsarnok.hu

 

NAIK - Állattenyésztési, Takarmányozási és Húsipari Kutatóintézet      

Hanauer Gabriella, Bodó Szilárd

hanauer.gabriella@athk.naik.hu; bodo.szilard@athk.naik.hu

 

NAIK - Élelmiszertudományi Kutatóintézet       

Horváthné Dr. Szanics Enikő      

szanics.eniko@eki.naik.hu

 

NAIK - Halászati Kutatóintézet

Békefi Emese   

bekefi.emese@haki.naik.hu

 

NAIK - Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóközpont

Dr. Vitányi Bea 

vitany.bea@abc.naik.hu

 

NAIK - Mezőgazdasági Gépesítési Intézet          

Karakasné Preil Éva        

karakasne.preil.eva@mgi.naik.hu

 

NAIK - Zöldségtermesztési Önálló Kutatási Osztály        

Pék Miklós         

pek.miklos@zoko.naik.hu

 

NAIK Öntözési és Vízgazdálkodási Önálló Kutatási Osztálya      

Túri Norbert     

turi.norbert@ovki.naik.hu

 

Nemzeti Élelmiszerlánc-Biztonsági Hivatal (Budapest, Miskolc, Szolnok)            

Máté Krisztián  

kmatek@nebih.gov.hu

 

Nemzeti Közszolgálati Egyetem              

Dr. Horváthné Tóth Zsuzsanna 

Horvathne.Toth.Zsuzsanna@uni-nke.hu

 

Neumann János Egyetem           

Berger Józsefné

berger.jozsefne@uni-neumann.hu

 

Nők A Tudományban Egyesület              

Szigeti Fanni, Rille Sári, Hodosy Lucia     

fanni.szigeti@nokatud.hu; sari.rille@nokatud.hu; lucia.hodosy@nokatud.hu

 

Óbuda Cluster / Gyerekegyetem           

Árgyelán Mária

argyelan.maria@nik.uni-obuda.hu

 

ÓBUDA CLUSTER / Njkar             

Dr. Felde Imre  

 felde.imre@nik.uni-obuda.hu

 

Óbudai Egyetem             

Dr. Horváth Richárd       

horvath.richard@bgk.uni-obuda.hu

 

Országos Közegészségügyi Intézet         

Pályi Bernadett, Fekete Lajos Gábor

palyi.bernadett@oki.antsz.hu; fekete.lajos.gabor@oki.antsz.hu

 

Országos Onkológiai Intézet - Sugárterápiás Központ   

Dr. Jurányi Zsolt              

juranyi.zsolt@oncol.hu

 

Országos Széchényi Könyvtár   

Dede Franciska

dede.franciska@oszk.hu

 

Országos Vérellátó Szolgálat    

Pásztor Marina

pasztor.marina@ovsz.hu

 

Pannon Egyetem            

Lencse Tamás   

lt@georgikon.hu

 

Pázmány Péter Katolikus Egyetem         

Törökné Radnai Ágnes  

radnai.agnes@btk.ppke.hu

 

Pázmány Péter Katolikus Egyetem (Esztergom)

Kissné Csorba Erika        

csorba.erika@btk.ppke.hu

 

Pécsi Tudományegyetem (Pécs)       

Szabó Gabriella                

szabgab@gamma.ttk.pte.hu

 

Piarista Iskola - Öveges Diáklabor          

Lévai Zita Mariann          

laborvezeto@kecskemet.piar.hu

 

Progressio Mérnöki Iroda          

Dr. Kaleta Zoltán, Farkas Tamás               

zkaleta@progressio.hu; tamas.farkas@progressio.hu

 

Semmelweis Egyetem

Kalocsai Ildikó  

kalocsai@palyazat-sote.hu

 

Soproni Egyetem           

Prof. Dr. Németh Róbert             

tudrh@uni-sopron.hu

 

Soproni Széchenyi István Gimnázium   

Simon György  

simongyuri@yahoo.com

 

Synexus Magyarország Kft.       

Pintér Katalin, Gerhardt Fanni  

katalin.pinter@synexus.com, fanni.gerhardt@synexus.com

 

Széchenyi István Egyetem         

Borsi Fanni        

borsi.fanni@sze.hu

 

Szegedi Tudományegyetem      

Nemcsók Éva Eső            

Nyemcsok.Eva@rekt.szte.hu

 

Szegedi Tudományegyetem Bajai Obszervatóriuma      

Ruzsics Krisztina              

kriszta@electra.bajaobs.hu

 

Szekszárdi Garay János Gimnázium      

Takácsné Ballai Melinda              

melita@freemail.hu

 

Szent István Egyetem   

Farkasné Inkret Judit     

farkasne.inkret.judit@fh.szie.hu

 

Szent József Iskolaközpont

Szegedi Dezső  

szdezso67@gmail.com

 

Szent Özséb Barlangkutató Egyesület  

Slíz György        

gyorgy.sliz@gmail.com

 

Szombathelyi  Kanizsai Dorottya Gimnázium   

Sinkó Andrea   

andrea@sinko.hu

 

Takata Safety Systems Hungary Kft.      

Laszak Lívia        

LiviaEtelka.Laszak@eu.Takata.com

 

Terkán Lajos Bemutató Csillagvizsgáló

Dr. Hudoba György        

hudoba.gyorgy@amk.uni-obuda.hu

 

TIT Budapesti Planetárium        

Szalai Zsuzsanna             

szalaizsuzsa@telc.hu

 

Trafó Kortárs Művészetek Háza              

Kovács Andrea

andrea@trafo.hu; andrea.trafo@gmail.com

 

TYCO ELECTRONICS - Transportation Solutions Automotive EMEA

Boda Katalin     

katalin.boda@te.com

 

Váci Madách Imre Gimnázium 

Kardos Tibor     

kardostibor44@gmail.com

 

Wesley János Lelkészképző Fősikola    

Kapitány Éva     

kapitanyeva57@gmail.com

 

ZÖLDKÖZPONT - Természet- és Vadvédelmi, Ökoturisztikai Nonprofit Kft.        

Szarka Piroska  

info@zoldkozpont.hu

 

Zsigmond Király Egyetem           

dr. Szűts Zoltán                

szuts.zoltan@uni-zsigmond.hu

 

 

 

 

 

 


Keresés:  

Ha szeptember, akkor KUTATÓK ÉJSZAKÁJA! 

2017. szeptember 29. (péntek) 

Ezen a délutánon és estén megismerkedhettek a kutatói munka szépségeivel és izgalmával. Megtudhatjátok, hol és hogyan dolgozik egy kutató, milyen kihívások érik, és hogyan küzdi le a nehézségeket?

 

Miről is szól ez a nap?

 

Arról, hogy a kutatók sokfélék, lehetnek laborban dolgozó, fehér köpenyes, szemüveges, kissé szórakozott professzorok, de lehetnek álmodozó fiatalok, dinamikus középkorúak, férfiak vagy nők is; és (időnként) dolgozhatnak autógyárban, búzamezőkön, tisztatérben, öntödében, az afrikai szavannán, csillagvizsgálóban, óceánjárón vagy egy vulkán tetején.

 

A Kutatók Éjszakájára minden korosztályt várunk látogatóként! Az Európai Unió Bizottsága által kezdeményezett eseménysorozat a társadalom minden tagjának bemutatja a kutatás és fejlesztés (K+F) fontosságát és vonzóvá szeretné tenni a kutatói életpályát. Az ovisoktól a nagymamákig mindenki megismerkedhet az innovációs gondolkodás fontosságával.

 

Szeptember 29-én kora délutántól késő éjszakáig, a rengeteg érdekes program során máskor nem látogatható helyszínek is kinyílnak, és bepillanthattok a zárt ajtók mögött zajló, az emberiséget előre vivő új ötletek létrehozásába;

 

Több mint 30 városban, közel 2000 program megszervezésével nem csak szórakoztatni szeretnénk, hanem azt is demonstrálni, hogy a találmányok egy-egy elkötelezett, kitartó és kreatív tudós vagy tudóscsapat munkájának eredményei, hogy a fiatalok is kedvet kapjanak a tudományos életpályához és az újítások támogatásához.

 

Ha videóhírek, akkor: SciNews!

A Kutatók Éjszakája hivatalos YouTube-csatornája idén is érdekes tudományos és az eseményhez kapcsolódó híreket oszt meg!

 

Kívánjuk, hogy

 

  • minden új látogató találja meg az őt érdeklő érdekfeszítő programokat,
  • idén jusson be a kiszemelt regisztrációköteles programra, akinek ez még nem sikerült,  és 
  • mindenkinek, hogy érezze nagyon jól magát ezen a különleges eseményen!


Írjátok fel a naptáratokba vagy az okostelefonba, hogy biztosan ne felejtsetek eljönni: 2017. SZEPTEMBER 29-én, pénteken, megint:

KUTATÓK ÉJSZAKÁJA!!!


Az Európai Kutatók Éjszakája az Európai Bizottság, Marie Skłodowska-Curie programjának támogatásával valósul meg.


Támogatóink: